• Prenájom telocvične

• Vážení návštevníci.

Aj v školskom roku máte možnosť prenajať si priestory telocvične.

Na škole su k dispozícií dve - 1. - veľká telocvičňa,  2. - malá telocvičňa

V prípade záujmu o telocvičňu, je potrebné zaslať alebo osobne doručiť  žiadosť na riaditeľstvo ZŠ.

Vzor žiadosti nájdete tu:

Ziadost_o_prenajom_telocvicne_RT__celorocny__prenajom.docx

Ziadost_o_prenajom_telocvicne_RT__jednorazove__pouzitie(1).docx

Ku žiadosti je potrebné priložiť menný zoznam účastníkov spolu  s kontaktnými údajmi na vedúceho skupiny - telefón, e-mail.

Zmena termínov môže byť upravená správcom telocvične po dohode so žiadateľom.

Poplatok za telocvične:

Veľká telocvičňa 20 eur/hod.

Malá telocvičňa 15 eur/hod.

Poplatok môže byť upravený v priebehu roka na základe situácie.!!!

V telocvični je potrebné sa riadiť vnútorným poriadkom telocvične, ktorý je umiestnený pri vstupe do zariadenia.

Prevádzkový poriadok telocvične

1.  Telocvičňa slúži na zabezpečenie vyučovania povinnej telesnej výchovy pre žiakov ZŠ Rajecké Teplice,  pre fyzické osoby a   podnikateľské  subjekty,  ktoré majú  so  ZŠ  Rajecké Teplice  zmluvu  o  prenájme  priestorov  telocvične.  Ďalej  slúži  pre  kultúrne, občianske a podnikateľské aktivity, ktoré sú vykonávané s písomným súhlasom riaditeľa školy.

2.  Vstup do priestorov telocvične majú dovolené iba tí športovci, ktorí majú pridelenú užívaciu hodinu. Za účasť oprávnených športovcov zodpovedá vedúci, ktorý je uvedený v zmluve o nájme.

3.  Nájom v telocvični za užívaciu hodinu je rozpracovaný v zmluve nájmov u riaditeľa školy.

4.  Športovci  môžu  vstúpiť  do  priestorov  im  vyhradených  spolu  so  zodpovedným vedúcim maximálne 10 minút pred prideleným užívacím časom a musia ich opustiť do 10 min. od jeho skončenia.

5.  Je zakázaný vstup cudzím osobám do technologických priestorov.

6.  Do  telocvične  je  povolený  vstup  iba  v  čistých  prezuvkách  s  nefarbiacou podrážkou.

7.   Je zakázané:

·    do telocvične vodiť psov,

·    vstupovať s bicyklom a inými predmetmi, ktoré môžu spôsobiť škodu na majetku,

·    hrať futbal s akoukoľvek loptou,

·    vešať sa na basketbalové koše (z bezpečnostných dôvodov),

·    nosiť jedlo, pitie a žuvačky.

8.  Všetky  poruchy  a  škody  hlásiť  školníkovi,  učiteľovi  TV,  ktorý  oboznámia  o nich riaditeľa školy.

9.  Všetky väčšie úrazy zapísať do knihy úrazov (žiaci u učiteľa, nájomcovia u správcu) a hlásiť vedeniu školy.

10. Pri odchode z miestností skontrolovať a vypnúť elektrické osvetlenie, uzatvoriť všetky vodovodné kohútiky v užívaných priestoroch.

11. V priestoroch  objektu telocvične je prísny zákaz fajčiť, používať alkoholické nápoje a omamné látky.

Upratovačka vedie evidenciu časového využitia telocvične. Tieto podklady slúžia ako fakturačný doklad.

ZŠ Rajecké Teplice, ako prevádzkovateľ telocvične, si vyhradzuje právo doplnenia alebo zmien v tomto prevádzkovom poriadku, ak si to vyžiadajú prevádzkové podmienky.

Porušovanie prevádzkového poriadku telocvične môže mať za následok predčasné ukončenie platnosti zmluvy o prenájme.

ZŠ Rajecké Teplice si vyhradzuje právo prednostného obsadenia a časového využitia telocvične denne:

- vo vyučovacom čase 07:45 – 13:10 hod.

- v čase krúžkovej činnosti od 13:30 – 16:00 hod.

Telocvičňa bude k dispozícii pre fyzické osoby a podnikateľské subjekty

- v pracovných dňoch od 16:00 – do 20:00 hod

- vo sviatok a počas školských prázdnin zatvorená

V čase od 20:30 do 07:45 hod. je vstup do telocvične zakázaný!

Prevádzkový poriadok telocvične je platný od 2.9.2014