• Informácie

• Milí rodičia budúcich prvákov,

zápis sa týka všetkých detí, ktoré dosiahnu 31.8.2024 6 rokov. Zákonný zástupca dieťaťa je povinný prihlásiť svoje dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v základnej škole.

Žiak plní povinnú školskú dochádzku v základnej škole v školskom obvode, v ktorom má trvalý pobyt, ak pre neho zákonný zástupca nevyberie inú základnú školu. Žiak môže plniť povinnú školskú dochádzku v inej ako spádovej škole, ak ho riaditeľ tejto školy prijme na základné vzdelávanie.

Najskôr vypíšete elektronickú prihlášku, ktorú nájdete na stránke našej školy https://skolarajecketeplice.edupage.org   záložke O škole pod názvom elektronická prihláška. Ak ste prihlášku vyplnili a odoslali správne, príde Vám o tom potvrdzujúci e-mail.

Zápis sa uskutoční v priestoroch ZŠ Rajecké Teplice.

Ak zákonný zástupca požiada o odklad začiatku plnenia povinnej školskej dochádzky, kontaktuje čo najskôr riaditeľku MŠ. Vtedy je potrebná návšteva CPPPaP.

V prípade hocijakých otázok, nás môžete kontaktovať na mailoch  riaditelzsrt@gmail.com alebo zastupcazsrt@gmail.com .

Pomocou toho istého formulára je možné aj prihlásenie žiakov do iných ročníkov ZŠ. Ak máte záujem, urobte, tak prosím, čo najskôr, aby sme vedeli pripraviť optimálne podmienky výchovno-vzdelávacieho procesu  na ďalší školský rok.

Mgr. Peter Knotek, riaditeľ ZŠ

Budúci prvák by mal vedieť   pozri tu