• Výtvarný odbor ZUŠ

• Vážení rodičia,

ponúkame Vám možnosť prihlásiť Vaše deti na štúdium do výtvarného odboru súkromnej základnej umeleckej školy, ktorá pôsobí na našej škole v Rajeckých Tepliciach. Vyučujeme kresbu, maľbu a modelovanie z hliny. V prípade záujmu sa môžete prihlásiť do 15.9. elektronickou prihláškou na www.szusbrioso.sk alebo osobne u p. učiteľa Tatarku.

• Harmonogram vyučovacích dní od 5.9.2022

• 5.9.2022 - pondelok

8,00 – zahájenie škol. roku kultúrnym programom v školskom rozhlase

1.roč. – zoznámenie sa, informácie pre rodičov, BOZ a škol. poriadok

ukončenie podľa potreby triednej učiteľky

2.  – 9.roč. – poučenie o BOZ, školský poriadok – do 9,00 hod.

Školská jedáleň - nevarí.

6.9.2022 - utorok

1.roč.                3 vyuč. hodiny – triednické práce, 4. hodina – tr. učiteľka

2. – 4.roč.        1. – 4. hod. – triednické práce

Koniec o 11,20 hod.

5. - 9.roč.         1. – 4. hod. triednické práce

Koniec o 11,20 hod.

Školská jedáleň - obedy po skončení vyučovania - podľa prihlásenia sa na obedy.

7.9. 2022 - streda

Všetci podľa rozvrhu od 1. vyučovacej hodiny.

• Žiadosť o pomoc rodičov pri príprave budovy školy pred začiatkom školského roka.

•  Z dôvodu ukončenia prác rekonštrukcie bezpečných elektrických rozvodov a inštalácie  osvetlenia v budovách školy, by sme chceli  požiadať rodičov žiakov o pomoc pri sťahovaní a upratovaní dotknutých priestorov. Záujemcovia môžu prísť pomôcť do školy každý pracovný deň od 23.8. 2022 od 8:00 hod. Po príchode do objektu školy  sa prosím hlásiť u školníka. Za pomoc vopred ďakujeme. ZŠ.